fbpx

FALİYET

Gelir, yatırımlar ve koşullar arasındaki ilişki

Tablo, kapalı alanda paraşütle atlama işinin gelirini, karlılığını ve diğer yönlerini hesaplar. Diğer parametrelerin tüm tabloları nasıl etkilediğini görmek için alanları arka planıyla değiştirin.

( bu tablo yurt dışında çalışan bir sistemden alındı)

Sektöre Bakış

Uluslararası kapalı hava dalışı yarışmaları 2005 yılından beri düzenli olarak yapılmaktadır ve 2014 yılında dünya hava sporları derneği FAI tarafından resmi olarak tanınmıştır. O zamandan beri uluslararası şampiyonalar ve dünya kupası yarışmaları düzenlendi.

Bu disiplinlerin on yıl içinde Olimpiyat etkinlikleri listesine eklenmesi bekleniyor, bu da izleyicilerin ilgisinin artması ve düzenli antrenman seanslarına erişime ihtiyaç duyan daha profesyonel sporcular anlamına geliyor.

Image

Wohltätigkeitsprojekte

Bir Dikey Rüzgar Tüneli, başkalarına yardım etmeyi amaçlayan projeler için mükemmel bir yerdir. Uçuşlar, özel ihtiyaçları olan çocukları ve yetişkinleri destekleyen yardım projelerinde temel bir bileşen olarak hizmet edebilir ve eğitim, sosyalleşme ve adaptasyon programları için temel sağlayabilir.

Okul öğrencileri için eğitim programları

Teorinin pratikle takip edildiği canlı dersler öğrenmenin en iyi yoludur. Fizik, aerodinamik, devre teknolojisi ve diğer konularda okul dersleri için mükemmeldir.

Kireş çocukları için özel programlar

Yeni bir deneyim, çocukların sosyal becerilerini geliştirmelerine, yetişkinlere saygı duymalarına ve önceliklerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olabilir. Çocuklar daha rahat ve sosyal hale gelir.

Pilot öğrencileri için eğitim

Belirli beceriler geliştirmek ve uçmanın tüm ayrıntılarını öğrenmek, öğrencilerin uçuş kariyerine daha iyi hazırlanmalarına yardımcı olabilir.

Image

Aerokinesis

auroknesisÖzel iyileştirme ve rehabilitasyon programı Aerokinesis, St. Petersburg'daki Fly Station'da birkaç yıldır başarıyla uygulanmaktadır.

Hava akışı - eğitim için temel faktör ve alan

Hava basıncı, akış hızı ve hava sıcaklığı, rehabilite edilen kişinin teşhisini ve özel ihtiyaçlarını dikkate alan bireysel programlar oluşturulacak şekilde ayarlanabilir. Sonuç olarak, kısa sürede şaşırtıcı ve göze çarpan değişikliklere yol açan ve ilerleme oranını% 65'e kadar artıran önemli iyileştirmeler elde edilebilir.

Kas-iskelet sistemi sorunları ve beyin felci

Serebral palsi, koordinasyon kaybı, korku ve dehşet (gece korkusu dahil), yükseklik korkusu ve desteği kaybetme ve yalnız kalma korkusu gibi bir dizi semptomla kendini gösteren karmaşık bir durumdur. Hemen hemen tüm bu semptomlar, eğitim sürecine nispeten kısa bir katılım süresinden sonra hafifletilebilir. Süreç, çocuğa güven vermeye yardımcı olacak ve gelecekteki ilerlemeyi etkileyecek ve aynı zamanda ebeveynlerin çocuklarının durumuyla daha iyi başa çıkmalarına yardımcı olacaktır. Bu, aile içindeki duygusal ve psikolojik ilişkileri büyük ölçüde geliştirebilir.

Ebeveynler ve çocuklar arasında paylaşılan uçuşlar rehabilitasyon programının ayrılmaz bir parçasıdır. Bu eşitlik yaratır - çocuğun kendi "benliğiyle" özdeşleşmesi ve daha sağlıklı psikolojik gelişimi için temel bir ön koşul, kendine güvenen ve sosyal bir kişilik oluşturmasına yardımcı olur.

Aerokinesis yoluyla çocuklar topluma uyum sağlamazlar, toplumun tam ve yetkin üyeleri olurlar. Bu çocuklardan bazıları, mükemmel kariyer yollarına giren eğitimcilerin kendileri oluyor.

Image

Program hakkında

Aerokinesis, çocukluk çağı serebral palsili, otistik spektrum bozuklukları ve kas-iskelet sistemi sorunları olan çocuklar için ve ayrıca çeşitli yaralanmaları olan yetişkinler ve postoperatif iyileşme için özel olarak geliştirilmiş bir spor rehabilitasyon programıdır.

Aerokinesisin temel amacı, beyni vücut ile merkezi sinir sistemi arasında yeni, yüksek kaliteli sinir bağlantıları oluşturmaya teşvik etmektir. Program, vücudun tüm yaşamı sürdürme sistemlerini aynı anda içerecek şekilde tasarlanmıştır ve iskelet, kas, bağ, endokrin ve sinir sistemleri üzerinde güçlü bir pozitif etkiye sahiptir. Aynı zamanda çocuklar egzersizi eğlenceli bir macera ya da oyun olarak deneyimleyeceklerdir.

 

Bilmek istediğiniz daha başka konu varsa bize yazın veya arayınız

logo
Mustafa Kemal Paşa Bulvarı 8B
34535 Büyükçekmece-Istanbul

 Tel: +90 212 863 2230
 Mobile: +90 543 419 7273
 E-Mail: info@lisepro.com

 

 

Copyright © 2021 LISEPRO ENERGIE & ROBOTIK LTD.- All Rights Reserved.