• +90 212 863 2230
  • +90 543 419 7273
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Turkish Turkish

LISEPRO sistemleri

özel olarak tasarlanmış ekipman kullanarak tahılları taze, yeşil yem haline getirir. Bu yem iklim ve sıcaklığa bakılmaksızın yılda 365 gün hasat için kullanılabilir. İneklere, atlara, koyunlara, keçilere, kümes hayvanlarına ve diğer birçok hayvana filiz vermenizi öneririz

DTT Filizlenme Sistemleri

İster 1.000'den fazla süt ineği, birkaç atınız veya bir hobi çiftliğiniz olsun, DTT hemen hemen her hayvancılık sahibinin ihtiyaçlarına ve bütçesine uygun filizlenme sistemi paketleri ve kitleri sunar. DTT sistemleri, yeni veya mevcut bir iklim kontrollü odanın içinde filizlenme ekipmanı, pompalar, sayaçlar ve kaliteli filizleri yetiştirmek için gereken her şeyle birlikte gelir. Tüm DTT Sistemleri aşağıdaki benzersiz avantajlarla birlikte gelir:

  • Su ve Besin Devridaimi: Bu sadece su tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda verimi de arttırır, çünkü DTT'nin tescilli organik besin maddelerinin tescilli formülasyonunu maliyet etkin bir şekilde dağıtır ve bu da filizlerin doğal büyümesini arttırır ve verimi artırır.
  • DTT Kalıp Garantisi : Filizlerinizi 7 gün boyunca küflenmeden endişe etmeden büyütmenizi sağlar.
  • Emek Tasarrufu Tasarımı: Taze yeminizi kolayca hasat etmenizi ve boş filizleme tepsilerini piyasadaki diğer sistemlerden daha hızlı ve daha kolay tohumlamanızı sağlar.
  • Mevcut tüm sistemlerin en düşük işletme maliyetleri: Yüksek Verim, Küf ve İşçilik Tasarrufu Olmaması!

Ticari Yem Üretim Sistemleri

125 ila 20.000 kg büyütün. Ticari Sistemlerimizle günlük veya daha fazla hasat edilebilir yem, ister küçük başlıyor olun, ister büyük tutkularınız olsun ya da büyük başlıyor olun, Ticari Sistemler ihtiyacınız olan günlük üretim miktarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Sabit Filizlenme Sistemleri

Filiz 60-300 kg. sabit ürünler ile günlük yemyeşil çim. Sabit sistemler, montajı kolay kitlerle çiftliğinize gönderilir. İster küçük bir operasyon için filizleniyor olun, ister bir Ticari Sistem ile büyük zaman geçirmeden önce küçük çapta filizlenmeyi denemek isteyin, bu sizin için doğru başlangıç ​​noktası olabilir. Harika haber şu ki, tüm Sabit Hidroponik Filizlenme sistemleri hazır olduğunuzda tamamen genişletilebilir bir Ticari Sisteme yükseltilebilir.

Masa Üstü veya Mini Filizleme Sistemleri

Filiz 10-60 kg. Masa Üstü Çimlenme sistemleri ile her gün yemyeşil çimenler. Bu düşük profilli sistem, birkaç hayvanı olan çiftçi için mükemmeldir. İster 5 at için filizleniyor olun, ister genişlemeden, daha büyük bir sistem satın almadan önce küçük ölçekte denemek isteyin, Masa Üstü Serisi harika bir başlangıç ​​noktası olabilir.

Büyük Ticari Yem Sistemleri

Bu modüler yem üretim sistemi  günlük 450 kg'dan ölçeklenecek şekilde tasarlanmıştır. 20.000+ kg'a  kadar günlük taze yem yelpazesidir.

Modüler, Konteynerli Yem Sistemleri

Belirli bir müşteri gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır: Günde 225 Kg 20 m^3 lük konteynır içine yerleştirilmiş “anahtar teslim” yem sistemi kullanıma hazır olarak teslim edilir.

Küçük Boy Sabit Yem Sistemi

Bu yem üretim sistemi iki farklı boyuta sahiptir:
Günde125 Kg. ve sadece birkaç ek değişiklikle tam bir ticari sisteme yükseltilebilir.

LISEPRO ENERGIE & ROBOTIK

E-mail: info@lisepro.com

Adres: Mustafa Kemal Paşa Bulvarı 7/3 34535 Büyükçekmece-Istanbul

Tel:    +90 212 863 2230
GSM:  +90 543 419 7273